Gigabyte pristatė motinines plokštes, skirtas AMD APU Kaveri


Remiantis naujausiais gandai, naujų AMD procesorių APU Kaveri su Steamroller architektūra debiutas gali įvykti kitų metų sausio mėnesį, kai vyks paroda CES 2014. Tiesa, „popierinis debiutas“, anot AMD atstovų,  įvyks kiek anksčiau – 2013 metų IV ketvirtyje. Tuomet prasidės šių hibridinių procesorių tiekimas OEM kompiuterių gamintojams. Vis tik patikimiausiu įrodymu, kad APU Kaveri ruošiami debiutui – tai atitinkamų motininių plokščių su Socket FM2+ pasirodymas – jei jų nebus, AMD gali anonsuoti Kaveri kad ir dešimt kartų.

Motininė plokštė Gigabyte G1.Sniper su Socket FM2+

Motininė plokštė Gigabyte G1.Sniper su Socket FM2+

Laimei, kompanija GIGABYTE Technology jau pasiruošusi padėti išpopuliarinti naujuosius AMD procesorius. Šis Taivano gamintojas pristatė eilę motininių plokščių su AMD A88X mikroschemų rinkiniu ir Socket FM2+ lizdu. Pastarosios plokštės bus suderinamos ir su APU Richland bei Trinity procesoriais, taigi surinkti būsimą sistemą galima jau dabar.

Iš viso buvo pristatyta septynios motininės plokštės, tarp kurių galima sutikti ir versiją, skirtą žaidėjams bei entuziastams – G1.Sniper. Pastarojoje realizuota keletas technologijų, kurios padidina ne tik bendra gaminio kokybę, tačiau ir jos posistemių darbą. Pavyzdžiui, daug dėmesio skirta garso posistemės darbui, kuri turėtų atitikti net ir labai reiklių vartotojų – audiofilų poreikius.

Kiti motininių plokščių modeliai – tai trys ATX formato atstovai F2A88X-UP4, F2A88X-D3H, F2A88X-HD3, taip pat trys micro-ATX formato modeliai F2A88XM-D3H, F2A85XM-DS2, F2A88XM-HD3. Detalių specifikacijų kol kas nėra, kaip ir informacijos apie jų kainas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos