Google Maps pasirodė ataskaitos apie įvykius keliuose


Šiemet Google įsigijo kompaniją Waze, kurios aplikacijos leisdavo vairuotojams patiems realiu laiku pažymėti įvykius keliuose: kelio darbus, avarijas ir t.t. Kaip nesunku suprasti, ši funkcija dabar pasirodė ir Google Maps.

Ženklai, kurie parodo kokius nors įvykiu keliuose, gali būti dėliojami tokiose šalyse, kaip JAV, D. Britanija, Prancūzija, Vokietija, Šveicarija, Meksika, Brazilija, Panama, Peru, Čilė, Kolumbija ir Ekvadoras. Kompanija Google taip pat atnaujino aplikaciją Waze, skirtą Android ir iOS – dabar galima rasti integruotą Google paiešką, taip pat duomenis iš Google Maps.

google-maps-130820

Aplikacija Waze praėjusiais metais netgi buvo išskirta korporacijos Apple, kaip alternatyvą nuosaviems žemėlapiams, susilaukusiems kritikos dėl apmaudžių klaidų ir nesusipratimų. Google įsigijo Waze praėjusių metų birželio mėnesį.

Apple, panašu, nenori nusileisti savo konkurentui ir kuo greičiau stengiasi ištaisyti savo žemėlapių klaidas. Kompanija iš Kupertino šių metų vasaros pradžioje įsigijo firmą HopStop. Ši kuria aplikaciją, leidžiančią sudaryti maršrutą viešuoju transportu. Kartu buvo nupirktas ir startuolis Locationary, kurio aplikacija suteikia vartotojams galimybę atlikti žemėlapiuose pakeitimus, jei tik pastebimi netikslumai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos