Greitu metu Youtube neteks vienos iš savo funkcijų


Kompanija Google mėgsta „žudyti“ savo projektus, didelius ir mažus. Nors konkrečiu atveju vienos iš Youtube funkcijų likvidacija ir nesulauks tokio atgarsio, kai buvo uždaroma tarnyba Google Reader, tačiau kai kam tai taps nemaloniu siurprizu.

Create-a-Video-Response-on-Youtube

Kompanija Google ketina pašalinti Youtube funkciją, kuri leidžia atsakyti į vartotojo vaizdo klipą tokiu pačiu vaizdo klipu. Visa tai įvyks rugsėjo 12 d. Priežastis paprasta: šios funkcijos paspaudimų koeficientas sudaro vos 0,0004%.

Youtube kūrėjai savo tinklaraštyje teigia, kad vos vienas vartotojas iš milijonų šia funkcija naudojasi. Antra vertus, ją turėtų pakeisti kiti instrumentai, kurie galbūt patiks savo vaizdo klipų kūrėjams.

Tam, kad vienas klipas būtų susietas su kitu, kūrėjai rekomenduoja naudoti vaizdo klipo pavadinimą, aprašymą, taip pat „hash“ žymas. Tokiu būdu, klipo kūrėjai, į kurį buvo sukurtas atsakomasis klipas, galės jį rasti ir patalpinti į vieną iš savo grojaraščių. Atsakymai, kurie jau buvo padaryti, toliau bus atvaizduojami po atitinkamu vaizdo klipu, nors minėta funkcija ir bus panaikinta.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos