GTA Online: žaidybinis vaizdo klipas ir pasirodymo data


Studija Rockstar Games anonsavo savo naują projektą Grand Theft Auto Online – dinamiškai besikeičiantį virtualų pasaulį, skirtą šešiolikai žaidėjų, tuo tarpu žaidimo mechanizmas ir geografija bus analogiška Grand Theft Auto V.

Vis tik skirtingai nuo GTA 5, naujasis online pasaulis bus plėtojamas, atsižvelgiant į kūrėjų norus bei GTA bendruomenės pageidavimus. Rockstar planuoja ypatingai daug dėmesio skirti serijos gerbėjų norams.

Žaidėjas (tiek vienas, tiek ir kompanijoje su draugais) galės atlikti misijas, pakeldamas savo prestižą tarp kriminalinių nusikaltėlių gaujų, uždirbti žaidybinę valiutą ir išleisti ją savo aprangos, ginklų, nekilnojamojo turto ir panašių dalykų atnaujinimui bei įsigijimui.

Iš pradžių GTA Online pasirodys PS3 ir XBOX 360 (ir galbūt PC, jei studija pagaliau ryžis pranešti apie atitinkamą versiją asmeniniams kompiuteriams). Kiek vėliau projektas debiutuos ir naujos kartos žaidimų konsolėse XBOX One ir PS4. Nemokamai žaisti GTA Online galės kiekvienas, kuris įsigys Grand Theft Auto V. Pastarasis žaidimas debiutuos 2013 m. spalio 1 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos