GPU Hawaii iš pradžių gali debiutuoti AMD FirePro sudėtyje


Artėja rugsėjo mėnuo, o tai reiškia, kad kompanija AMD tuoj tuoj papasakos savo partneriams apie grafinį procesorių Hawaii. Jis savo spartos lygiu turėtų konkuruoti su nVidia GeForce GTX 780. Be to, vaizdo plokščių tvarkyklėse Catalyst jau numatytas GPU Hawaii palaikymas – ne tik stacionarių vaizdo plokščių, tačiau ir profesionalių spartintuvų FirePro sudėtyje.

AMD-Hawaii-GPU

Žurnalistai iš švedų puslapio SweClockers tvirtina, kad būtent AMD FirePro serijoje grafinis procesorius AMD Hawaii debiutuos šių metų rugsėjo mėnesį. Manoma, kad AMD šį adapterį pradės platinti tarp profesionalų, kadangi čia, nors apimtys ir mažesnės, tačiau pelno marža didesnė. Tai leis ne tik uždirbti, tačiau ir išsaugoti paklausos ir pasiūlos santykį.

Reikia pažymėti, jog nVidia analogiškos strategijos laikėsi savo GPU GK110 atžvilgiu: iš pradžių šis grafinis procesorius pasirodė Tesla skaičiavimų spartintuvuose, o vėliau padovanojo gyvybę stacionarioms vaizdo plokštėms GeForce GTX Titan ir GeForce GTX 780.

Kai tik GPU Hawaii gamybos apimtys bus padidintos, šis grafinis procesorius pasirodys ir vartotojams skirtose vaizdo plokštėse. Manoma, kad tai atsitiks ne vėliau spalio mėnesio pabaigos, kadangi AMD būtina susieti Hawaii anonsą su EA ruošiama šaudykle Battlefield 4. Atitinkamai galima prognozuoti, kad Hawaii debiuto laiko skirtumas tarp profesionalaus ir vartotojiško segmentų bus ne per didžiausias.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos