HP Bodhi: planšetinis kompiuteris su 8“ ekranu ir Tegra 4


Kompanija HP darbuojasi prie naujo planšetinio kompiuterio, kuris turi procesorių nVidia Tegra 4. Naujokas žinomas kodiniu pavadinimu Bodhi, tuo tarpu publikai jis bus pristatytas kaip Slate 8 Pro. Šiuo atveju skaitmuo „8“ nurodo ekrano įstrižainę coliais, tuo tarpu kodėl gautas priedėlis „Pro“, pasakyti sunku, o ir gamintojas nieko nekomentuoja.

Planšetinis kompiuteris jau spėjo pasirodyti GFXBench duomenų bazėje, viso to dėka turime galimybę sužinoti apie jo technines charakteristikas. Ekrano kraštinių santykis lygus 4:6, raiška sudaro 1600 x 1200 taškų (250 ppi), taip pat įdiegta 2 GB operatyvios atminties, tuo tarpu procesorius Tegra 4 veikia 1,81 GHz taktiniu dažniu.

hp_slate_8_pro_gfxbench

Savo spartos lygiu planšetinis kompiuteris HP Slate 8 Pro šiek tiek nusileidžia konkurentams su Qualcomm procesoriumi Snapdragon 800, tiesa, šis paprastai dirba didesniu nei 2 GHz taktiniu dažniu.

Jei HP nuspręs įkainuoti savo planšetinį kompiuterį panašiai, kaip Google padarė su antros kartos Nexus 7, naujasis Slate 8 Pro galės rimtai pakovoti dėl vartotojų piniginių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos