HTC gali atsisakyti Windows Phone 8


Dar visai neseniai kompanija HTC pranešė, kad į naujas marketingo iniciatyvas ir reklamines akcijas investuos  ne mažiau kaip $1 mlrd. Tam reikalui netgi pasamdyti Holivudo žvaigždė Robert Downey Jr., kuris puikiai pažįstamas iš filmų trilogijos „Geležinis žmogus“. Dabar aiškėja, kad daugiausia dėmesio nusipelnys HTC mobilūs įrenginiai su operacine sistema Android, tuo tarpu produktams su Microsoft platforma gali tekti podukros dalia.

htc-8x-hero

Puslapis DigiTimes praneša, jog HTC gali prarasti susidomėjimą operacine sistema Windows Phone 8, ir susikoncentruoti tik ties Google programine platforma. Teigiama, kad HTC mobilių įrenginių dalis, kurie turi įdiegtą Windows Phone 8, kompanijos asortimente neviršija 5%. Palyginimui: kompanijos Nokia išmaniųjų telefonų dalis jos asortimente sudaro net 80%. Netgi korėjiečių Samsung pagal šį rodiklį lenkia HTC, nors būtent taivaniečiai gali būti laikomi Windows išmaniųjų telefonų pionieriais.

Kadangi Windows Phone platforma neatneša norimų dividendų, HTC visas pajėgas turėtų mesti į Android mobilių įrenginių segmentą. Susikoncentruoti kompanijai būtina, kadangi ji jau iškrito iš didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų penketuko. Ar sugebės reklaminės kampanijos su garsiais veidais sustiprinti HTC pozicijas, greičiausiai sužinosime tik kitąmet. Reikia tikėtis, kad HTC nepaseks BlakcBerry pėdomis ir nepradės ieškoti „strateginių parsidavimo alternatyvų“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos