HTC kuria savo nuosavą mobilią operacinę sistemą


Kompanija HTC specialiai Kinijos rinkai kuria mobilią operacinę sistemą, kurioje bus giliai integruotos tokios vietos tarnybos, kaip Sina Weibo. Kol kas neaišku, ar visa tai bus kuriama nuo nulio, ar tai taps platforma, sukurta Android pagrindu. Kompanija planuoja šią mobilią OS išleisti iki 2013 metų pabaigos, praneša The Wall Street Journal.

htc-china

Ši informacija gana gerai atspindi augančią Kinijos rinkos svarbą kompanijai HTC, taip pat mobilių įrenginių gamintojams apskritai. Šių metų II ketvirtyje HTC rinkos dalis Kinijoje užaugo iki 6%, nors I ketvirtyje sudarė tik 2,6%.

Per paskutinius dvejus metus HTC pelnas gana smarkiai krito, o kitą ketvirtį gamintojas prognozuoja, kad gali pademonstruoti ir nuostolingą veiklą. Daugumoje atvejų dėl to kaltinamas dabartinis HTC prezidentas Peter Chou, kuris, jau buvusių darbuotojų teigimu, neturi aiškios ateities vizijos.

Naujoji operacinė sistema turėtų leisti taivaniečių kompanijai išskirti savo produktus iš konkurentų sprendimų. Deja, bet ekspertai nieko gero nežada, kadangi mobilių OS rinka jau padalinta, o bandymai sukurti kažką naujo yra įgyvendinami ypač sunkiai (daug ką pasako ir išmaniojo telefono HTC First su sąsaja Facebook Home patirtas fiasko).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos