HTC Zara gaus Android 4.3 Jelly Bean ir HTC Sense 5.5


Internete pasirodė išmaniojo telefono HTC Zara nuotraukos ir techninės specifikacijos. Pastarasis mobilus įrenginys savo dizainu šiek tiek primena HTC One, kadangi turi analogiškus garsiakalbius BoomSound viršuje ir apačioje, taip pat fizinius mygtukus. Antra vertus, korpuso kampai yra labiau suapvalinti, nei dabartiniame flagmane.

htc-zara-01

HTC Zara gaus 4,5“ įstrižainės Super LCD2 ekraną su 960 x 540 taškų raiška, dviejų branduolių 1,2 GHz procesorių Qualcomm Snapdragon 400 (MSM8930), 1 GB operatyvios atminties ir 8 GB duomenų kaupiklį, kurį galima praplėsti su microSD atminties kortele. Už grafikos posistemę bus atsakingas GPU Adreno 305.

Išmanusis telefonas gaus 8 megapikselių pagrindinę kamerą su LED blykste, taip pat galimybę įrašyti vaizdinę medžiagą Full HD 1080p režimu. Priekinės kameros raiška kol kas nežinoma. Baterijos talpa sudaro 2100 mAh. Pažymima, kad telefonas turės gamykliškai įdiegtą Android 4.3 Jelly Bean su atnaujinta vartotojo sąsaja HTC Sense 5.5. Pastaroji turėtų būti įdiegta ir į ruošiamą planšetofoną HTC One Max.

htc-zara-02

Apie HTC Zara debiuto datą ir kainą žinių šiuo metu nėra, tačiau kai kurie šaltiniai spėja, kad tai galėtų nutikti šių metų rugsėjo mėnesį. Tuomet turėtų debiutuoti tiek šis telefonas, tiek ir jo didesnis brolis HTC One Max.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos