Hydra Cover ir Oculus Rift leidžia pamiršti apie realybę


Virtualios realybės akiniai Oculus Rift dar nepasirodė prekyboje, o su jais jau žaidžiasi programinės įrangos kūrėjai. Be galimybės pamatyti stereo vaizdą, akiniai sugeba atsižvelgti į galvos pavertimo laipsnį ir kryptį, taigi virtualiame pasaulyje galima dairytis kaip tikrame. Vis tik naujoji šaudyklė Hydra Cover leidžia taip smarkiai praplėsti virtualios realybės akinių galimybes, jog vartotojai pamiršta apie viską pasaulyje.

Šioje demonstracijoje žaidėjas gali prisėsti, šaudyti į virtualias dėžes ir vartyti ginklą rankoje – tarsi jis laikytų tikrą pistoletą. Visam tam buvo panaudoti du judesių kontroleriai Razer Hydra, kurie naudojami kartu su Oculus Rift. Visa tai leido kontroliuoti žmogaus vietą erdvėje (stovima, prisėdama ir panašiai).

Teigiama, kad sunkiausia buvo priversti kontrolerį dirbti sinchroniškai su Oculus Rift sensoriais. Visi pojūčiai, kuriuos gauna vartotojas, tokie natūralūs, jog kūrėjai įspėja visus šaudyklės Hydra Cover žaidėjus: reikia būti labai atsargiems ir nesistengti išvengti virtualių daiktų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos