Intel Haswell nesugebės įtakoti mobilios nVidia grafikos pardavimų


Procesorių Tegra pardavimų apimčių mažėjimas tapo ne vienintele „juoda dėme“ kompanijos nVidia ketvirčio ataskaitoje. Diskretinės grafikos segmente „prieš srovę plaukė“ mobilių grafinių sprendimų pardavimai – pelnas čia smuko visuose punktuose, pardavimų apimtys krito.

Tiesa, pelno sumažėjimas 1,7% (per ketvirtį) ir 3,6% (per metus) nVidia vadovybę nuliūdino ne taip jau ir smarkiai – kompanijos prezidentas Jen Hsun Huang be perstojo tvirtino, kad čia nVidia pardavimai smuko mažiau, nei visa kita nešiojamų kompiuterių rinkos dalis.

NVIDIA_GT700M_family

Jen Hsun Huang teigimu, nVidia gamina pakankamai sparčias mobilias vaizdo plokštes, kurios naudojamos sąlyginai brangiuose nešiojamų kompiuterių modeliuose, o šie pasižymi gana aukšta paklausa. Žaidimų grafikos rinka apskritai labai svarbi kompanijai, ir panaši „atsparumo atsarga“ mobilių grafinių sprendimų segmente nVidia prezidentą labai džiugina. Gamintojas pasirodė geriau, nei visa rinka kartu paėmus, nors pati iš savęs pardavimų dinamika ir neigiama.

Su paskutiniu šių metų ketvirčiu nVidia sieja didėsiančių vaizdo plokščių ir skaičiavimų spartintuvų pardavimų viltis, antra vertus, teigiamos prognozės nesusijusios su visa nešiojamų kompiuterių rinka. Tiksliau tariant, jei augimas ir bus stebimas, jį bus galima įvardinti kaip „nežymų“. Netgi rinkoje pasirodysiantys Haswell procesoriai, nVidia vadovo teigimu, iš esmės nepakeis nešiojamų kompiuterių rinkos dinamikos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos