Rugsėjį Intel papasakos apie naują optinio ryšio technologiją


Didžiuliai inžineriniai resursai ir padėtis rinkoje leidžia kompanijai Intel diktuoti kompiuterių industrijos madas. Tai galima matyti iš pastangų išpopuliarinti Ultrabook koncepciją arba įnirtingų bandymų visiems įsiūlyti Thunderbolt sąsają, kuri pozicionuojama kaip daugumai įprasto USB alternatyva (pastaroji sąsaja, beje, sukurta taip pat dalyvaujant tai pačiai Intel).

intel-photonics

Dar viena naujove, kurią serverių industrijai ketina pasiūlyti kompanija Intel – tai optinė duomenų perdavimo technologija MXC, kuri sukurta kartu su kompanijos Corning Cable Systems inžinieriais. Naujasis sprendimas leidžia pasiekti 1,6 TB/s duomenų pralaidumą, tuo tarpu naujieji MXC lizdai bus kompaktiškesni už dabartinius. Be to, MXC technologija leis perduoti optinius signalus per ilgesnius nei 300 metrų ilgio kabelius 25 GB/s sparta.

Manoma, kad MXC bus įdiegta serveriuose, kurie naudojami duomenų centruose. Daugiau apie naujos technologijos ypatumus Intel ketina papasakoti rudeninėje IDF sesijoje, kuri prasidės rugsėjo 10 d. San Franciske (Kalifornija, JAV).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos