Rugsėjį kompanija Intel papasakos, kaip spartinti SSD diskus


Kompanija Intel jau ne vienerius metus spartinimo entuziastams siūlo procesorius, kurie gali būti „paturbinti“, pasitelkiant laisvą daugiklį. Šiuo metu galingiausi iš tokių procesorių yra Sandy Bridge-E modeliai su LGA 2011 lizdu.

Šiemet (tiksliau, jau rugsėjo pradžioje) mes pamatysime ir Ivy Bridge-E, jau nekalbant apie Haswell atstovus, kurie turi „K“ raidę, taigi taip pat gali būti lengvai paspartinti. Vis tik Intel, pasirodo, vien tik procesoriais apsiriboti neketina.

Jei pasigilintume į rudeninės IDF 2013 sesijos programą, galima atrasti gana nemažai įdomių temų. Rugsėjo mėnesio pradžioje bus papasakota apie DDR4 operatyvios atminties tipą, kuriuo kitąmet apsiginkluos Haswell-E procesoriai. Taip pat nemažai dėmesio bus skirta ir kitų kompiuterio komponentų spartinimui, tarp kurių vietos atsirado netgi SSD kaupikliams su NAND Flash atmintimi.

idf2013-ssd-overclocking

Jei paminėjus procesorių Intel Core i7-4xxxK ar motininę plokštę su Intel X79 mikroschemų rinkiniu, spartinimas atrodo savaime suprantamas, tai Intel SSD diskų spartinimas kol kas atrodo kaip tikra egzotika. Dabar beliko tik sužinoti, kad gi reiškia išsireiškimas „overcloking Intel SSDs“. Atskleisti paslaptį procesorių gigantas žada šių metų rugsėjo 10 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos