Intel žada hibridinius ultrabookus už $299


Per paskutinę ketvirčio ataskaitai skirtą konferenciją naujasis Intel vadovas pažadėjo, jog platforma Bay Trail leis sukurti nešiojamus kompiuterius, kurie kainuos nuo $200 iki $400, o 2014 m. firminiai procesoriai atsiras įrenginiuose, kurie kainuos ne daugiau $150. Labai panašu į geriausias Intel tradicijas – save ir partnerius įvaryti į kuo siauresnius kainos rėmus, o labiausiai intriguojančius pažadus atidėti kitiems metams.

ultrabooks

Puslapis Focus Taiwan praneša, jog kompanija Intel šią savaitę Taivane surengs susitikimą su gamintojais. Bus papasakota apie naujas hibridinių ultrabookų iniciatyvas. Kalbama apie mobilius įrenginius, kurie apjungia planšetės ir plono nešiojamo kompiuterio funkcionalumą.

2014 metais, Intel teigimu, panašių įrenginių kaina turėtų nukristi nuo $399 iki $299. Tai lems komponentų pigimas – kokių tiksliai, Intel nepaaiškino. Be to, partneriams bus papasakota, kaip sumažinti mobilių įrenginių energijos suvartojimą, matmenis ir svorį.

Rinkoje pasirodžius Haswell procesoriams, ultrabookų – transformerių asortimentas šiemet padidės nuo dabartinių 15 modelių iki 60. Bent jau tuo labai tiki kompanija Intel. Nauji procesoriai leis padidinti baterijos darbo laiką (šis rodiklis turėtų padidėti maždaug 50%), tuo tarpu sparta ūgtels kiek mažiau – 15%.

Beje, kompanijos IDC ekspertams toks Intel optimizmas hibridinių ultrabookų atžvilgiu yra svetimas. Analitikų teigimų, vartotojai mieliau rinksis pilnavertį nešiojamą kompiuterį ir atskirą planšetinį kompiuterį, kadangi paskutiniųjų kaina daugeliu atveju neviršija $200, juo labiau, kad ir Apple siūlo savo iPad mini už $329.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos