Interaktyvus stalas kompanijos Gensler biure klientams neleis liūdėti


Dizaino srityje dirbančios kompanijos Gensler biure įdiegta interaktyvi instaliacija, kuri leidžia klientams pamatyti firmos darbus. Ant stalo, kuris patalpintas prie įėjimo, yra padėtas katalogas. Tačiau tai nėra paprastas stalas ir paprastas katalogas.

Stalas vadinasi SLO-Gen Table, jo paviršius yra sensorinis, virš jo patalpintas projektorius. Jis rodo vartotojo sąsają, kuri leidžia vartotojui gestais vartyti kompanijos darbų katalogą. Gestus atpažįsta kontroleris Kinect.

Instaliacija taip pat papildo kiekvieną objektą, kuris yra ant stalo (tame tarpe ir popierinį katalogą), nauju informaciniu sluoksniu. Lankytojai gali pamatyti Gensler darbus didžiuliame Ultra HD (4K) raiškos monitoriuje.

Projektas sukurtas Gensler ir studijos Hive specialistų pastangomis. Kūrėjų teigimu, patalpų erdvės evoliucionuoja, ir žmonės nuolat tikisi kažko daugiau, nei gražiai apstatytos aplinkos. „Kaip ir kiekvienas informacijos perdavimo kanalas, ši instaliacija reikalauja šviežio konteksto, kuris būtinas vartotojui. Mūsų užduotis buvo sukurti mini kanalą, leidžiantį lankytojams neliūdėti“ – teigė Gensler dizaineris Alan Robles.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos