iOS 7 seks kiekvieną žingsnį ir žinos, kur dažniausiai lankomės


Būsimoje Apple mobilioje operacinėje sistemoje iOS 7 yra daugybė naujų galimybių, ir su kiekviena Beta versija jų atsiranda dar daugiau. Penktoje beta versijoje, kuri pasirodė visai neseniai, kūrėjai aptiko gana bauginantį dalyką: Apple net neslepia, kad seka visas vietas, kuriose buvo vartotojas.

ios7-dazniausiai-lankomos-vietos

Tam, kad būtų surasta „sekimo“ funkcija, reikia nueiti į privatumo nustatymus, pasirinkti geolokacijos tarnybas, o vėliau sisteminių tarnybų punkte pasirinkti „Dažniausiai lankomos vietos“. Taip vartotojas gali sužinoti, kad operacinė sistema seka jo buvimo vietą žemėlapyje – bus matyti, kur jis paprastai užsilaiko su savo iOS 7 mobiliu įrenginiu. Žinoma, visi šie duomenys yra prieinami kompanijai Apple.

Iš vienos pusės, toks dalykas yra naudingas – kompanija Apple teigia, kad sekdama dažniausiai lankytinas vietas, kompanija taip gali greičiau ir lengviau tobulinti savo produktus, kurias naudoja jos klientai. Iš kitos pusės, visa tai atrodo nelabai maloniai – jūs galite būti įsitikinę, kad kiekvienas žingsnis yra įrašomas, o apie jūsų buvimo vietą žino tie, kuriems galbūt to nereikėtų žinoti. Antra vertus, funkciją galima išjungti rankiniu būdu – nerimą kelia tik tai, kad ji įjungta pagal nutylėjimą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos