Apple testuoja iPad mini 2 su nauju procesoriumi, bet be Retina ekrano


Puslapis 9to5Mac, cituodamas programinės įrangos kūrėjus, praneša, jog operacinės sistemos iOS 7 kode yra užuominų apie tam tikrą iPad mini versiją, kuri nepalaiko raiškos, būdingos Retina ekranams, tačiau turi naujos kartos procesorių.

phil-schiller-ipad-mini

Manoma, kad kalbama apie Apple A6 mikroschemą, kuri šiuo metu naudojama iPhone 5. Šiuolaikinis iPad mini gali pasigirti tik Apple A5 procesoriumi. Jei testuojama Apple planšetinio kompiuterio modifikacija bus gaminama serijiniu būdu (o to garantuoti niekas negali), vartotojai gali tikėtis didesnio produktyvumo lygio. Tiek ekrano raiška, tiek ir komunikacinės galimybės išliks tokios pačios.

Tas pats šaltinis paaiškina, kad iOS yra nuorodų į tam tikrą naują procesorių, kuris gali tapti dabartinio A6 pamaina. Galima spėti, kad kalbama apie Apple A7, kuris turi šansų atsirasti naujame iPhone 5S. įdomiausia tai, jog iOS 7 koduose randamas procesorius turi „Samsung pėdsaką“, taigi tikėtina, kad korėjiečiai sėkmingai gamins Apple procesorius ne tik šiemet, bet ir kitąmet. Panašu, kad „aršiausias priešas“ ne toks jau ir blogas, kaip bandoma parodyti.

Autoritetingas leidinys The Wall Street Journal tvirtina, jog ankstesnio šaltinio pateikta informacija nėra visiškai teisinga. Pranešama, kad antros kartos iPad mini vis tik gaus Retina ekraną, o atitinkamų matricų gamyba užsiims LG, Samsung ir Sharp. Planšetinio kompiuterio nugarėlė galės turėti kelias spalvines modifikacijas. Serijinė kompaktiškos planšetės gamyba prasidės 2013 m. IV ketvirtyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos