iPhone 5C savikaina bus mažesnė už flagmano iPhone 5S vos $50


Kadangi dabar mažai kas iš analitikų turi iliuzijų, jog biudžetinis iPhone 5C bus smarkiai pigesnis nei dabartinis iPhone 5, pavadinimas „biudžetinis iPhone“ naujam išmaniajam telefonui netinka. Tikslingiau būtų kalbėti apie plastikinį korpusą, kuris galės praplėsti Apple išmaniųjų telefonų spalvinę gamą, tačiau niekaip ne apie revoliuciją šios korporacijos kainodaroje.

Apple-iPhone-5C-back

Kompanijos Citi Research, kuri turi savo informatorių tarp Azijos komponentų tiekėjų, piešia kiek kitokią būsimų Apple produktų linijos ateitį, rašo puslapis CNet. Pirmiausia, analitikai yra įsitikinę, kad iPad mini 2 su Retina ekranu pasirodys tik 2014 metų pradžioje, tuo tarpu šių metų rudenį mums bus pasiūlytos tos pačios iPad mini versijos, tik jau už sumažintą kainą – teigiama, kad bazinė versija kainuos vos $249.

2014 metų pirmoje pusėje, šaltinio teigimu, turėtų pasirodyti išmanusis telefonas iPhone 6 su padidintos įstrižainės ekranu. Tiesa, gandais apaugęs „išmanusis laikrodis“ gali būti pristatytas dar iki 2013 metų pabaigos.

Kalbėdami apie iPhone 5C pozicionavimą, Citi analitikai patvirtina daugelio kitų ekspertų išsakytas prognozes – išmanusis telefonas bus siūlomas už ne mažesnę nei $449 kainą, o jo savikaina bus vos $50 mažesnė, nei būsimo flagmano iPhone 5S. „Biudžetinė“ versija Apple kainuos apie $240, tuo tarpu flagmanas – $290. Pelno maržos mažėjimas kol kas nestumia Apple sužaisti kainų karą, ji tik bando sumažinti išlaidas, išsaugodama dabartinį kainų lygį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos