Naujos kartos iPhone kompanija Apple pristatys rugsėjo 10 d.


Kol kas kompanija Apple nė vienu žodžiu neišsidavė, kada tiksliai ji anonsuos naujos kartos iPhone, tačiau puslapis All Things D tvirtina, kad kompanija iš Kupertino kviečia visus žiniasklaidos atstovus į renginį, kuris vyks šių metų rugsėjo 10 d.

redesign_ios7

Technologijų industrijos analitikai, ekspertai ir eiliniai vartotojai spėlioja, ką gi iš tikrųjų pristatys kompanija Apple: ar tai bus „pilnaverčio“ iPhone 5 pamaina iPhone 5S, o galbūt tai bus iš karto du išmanieji telefonai, kurių vienas – „biudžetinis“ iPhone 5C su plastikiniu korpusu. Šis galėtų pakeisti rinkoje esantį iPhone 5, kuris gali nebūti perkeltas į pigesnių Apple išmaniųjų telefonų segmentą, kaip tai įvyko ankstesnių kartų modelių atveju, kai debiutuoja naujasis sprendimas.

Šaltinis visiškai nutyli apie galima naujos kartos planšetinių kompiuterių iPad premjerą. Tikėtina, kad Apple gali atskirti anonsų laikotarpius ir pristatyti iPad 5 ir iPad mini 2 atskirai nuo išmaniųjų telefonų, nors kai kurie šaltiniai teigia, kad antros kartos iPad mini su Retina ekranu gali būti pristatytas vėliau už 9,7“ ekraną turintį „vyresnėlį“.

Tikėtina, kad rugsėjo 10 d. kompanija Apple praneš, kada galima tikėtis išvysti galutinę mobilios operacinės sistemos iOS 7 versiją. Šiuo metu kūrėjams prieinama iOS 7 Beta 5 redakcija, taigi nemažai ekspertų tiki, kad nauji Apple mobilūs produktai pasirodys kartu su finaline iOS 7 versija, nelaukiant jos debiuto po naujos kartos iPhone pasirodymo prekyboje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos