iPhone 5S bus paauksuotas ir daug talpesnis


Koks gi bus iPhone 5S, naujasis kompanijos Apple išmanusis telefonas – flagmanas? Jei tikėti kompanijos KGI analitikais, kurie ir anksčiau buvo įrodę, kad turi patikimos informacijos, naujasis išmanusis telefonas gaus naujos spalvos korpusą, be to, atsiras modelis su didesniu duomenų kaupikliu.

Analitikų teigimu, mobilus įrenginys turės juodos, baltos ir auksinės spalvos korpusus, tuo tarpu vartotojams bus pasiūlytas modelis, kuriame bus įdiegtas net 128 GB integruotas duomenų kaupiklis. Tačiau iš esmės telefonas bus labai panašus į savo pirmtaką – iPhone 5 – ir gaus tą patį 4“ įstrižainės ekraną.

golden iphone 5S diamonds

Išmanusis telefonas gaus naujausią procesorių Apple A7, o štai operatyvios atminties jame nepadaugės – taip ir liks 1 GB. Tiesa, operacinė sistema iOS 7 bus pakankamai optimizuota, tad perteklinės operatyvios atminties neprireiks, kaip tą galima stebėti Android įrenginiuose.

Apple A7 procesorius yra firminis kompanijos produktas, kuris sukurtas ARMv8 architektūros pagrindu. Naujosios technologijos ir firminiai sprendimai leis procesoriui suvartoti iki 20% mažiau elektros energijos.

Nugarinėje dalyje esanti pagrindinė kamera taip pat atsinaujins. Sensorius vis dar liks 8 megapikselių, tačiau diafragma padidės iki F/2.0, taigi bus galima fotografuoti prastesnio apšvietimo sąlygomis, nei iki šiol. iPhone 5S turės integruotą blykstę, kurią sudarys keli šviesos diodai. Analitikai tvirtina, kad telefono apačioje esantis mygtukas „Home“ turės integruotą pirštų atspaudų skaitytuvą, kuris leis autorizuoti vartotojo ir taip pamiršti slaptažodžius.

Vienas komentaras

  1. sn1k4r parašė:

    Is tiesu butu tiesa, kad isnyktu 16 ir 32 gb versijos, litku 64 ir 128 gb 🙂 O del 5S nedaug ir skirsis cia ir is pavadinimo aisku 🙂


Kitos kategorijos naujienos