Broadcom: „išmaniųjų“ laikrodžių rinka Apple ir Samsung nuosavybe netaps


Daugiau nei pusę išmaniųjų telefonų rinkos kontroliuoja dvi kompanijos – Apple ir Samsung. Tai nereiškia, kad jų pozicijos yra nepajudinamos, tačiau naujiems žaidėjams šioje rinkoje prasimušti į lyderius tampa vis sunkiau. Jau po kelių dienų Samsung pristatys „išmanųjį“ laikrodį Gear, tuo tarpu Apple tai turėtų padaryti 2014 metais. Ar tai reiškia, kad abi kompanijos užgrobs ir šį segmentą?

samsung-smartwatch

Kompanijos Broadcom generalinis direktorius Scott McGregor, duodamas interviu All Things Digital žurnalistams, išreiškė viltį, kad dėvimų kompiuterių rinkos užteks net ir smulkiems žaidėjams, ir viskas nesibaigs tik Samsung bei Apple dominavimu.

Kompanija Broadcom ketina pardavinėti „protingiems“ laikrodžiams skirtas mikroschemas net tiems gamintojams, kurių personalas sudarytos vos iš trijų žmonių. Naujai besiformuojantis segmentas, Scott McGregor teigimu, pritrauks labai daug jaunų žmonių, ir jie galės kovoti su gigantais, pasitelkdami šviežias idėjas ir inovacinius sprendimus.

Estetinė tokių įrenginių pusė taip pat atliks svarbų vaidmenį, todėl vietos užteks visiems. Kartu Broadcom vadovas paaiškino, jog juvelyrinių dirbinių rinkoje mes neturime oligopolijos, o „išmaniųjų‘ laikrodžių segmentas vystysis panašia linkme.

Apskritai kompanija Broadcom tikisi dėvimų kompiuterių rinkoje užimti daugiau vietos, nei tai galima stebėti išmaniųjų telefonų segmente. Telekomunikacinės galimybės ir energijos taupymo lygis – štai kas vilios „protingų“ laikrodžių gamintojus, o skaičiavimų sparta liks paskutinėje vietoje, taigi Broadcom tikrai turės ką pasiūlyti.

Reikia pažymėti, kad Scott McGregor visiškai neatmeta galimybės, jog Apple ir Samsung laikrodžiuose bus galima rasti revoliucinių sprendimų, taigi jo tikėjimas smulkiais gamintojais nėra beribė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos