Tapo žinoma, kada bus pristatyta operacinė sistema Apple iOS 7


Panašu, jog tvirtinasi gandai, kad nauja Apple mobili operacinė sistema bus pristatyta šių metų rugsėjo 10 d. Bent jau tokią informaciją patvirtina kompanijos Nuance el. laiškas, nusiųstas programinės įrangos kūrėjams. Laiške kalbama, jog būsimi iOS 7 debiutuos būtent rugsėjo 10 d., praneša puslapis The Verge.

niuance-email-ios7

Apie atitinkamą Niuance el. laišką pranešė programinės įrangos kūrėjas Owen Williams, kartu jis publikavo šio laiško nuotrauką. Pranešimas buvo išsiųstas tam, kad primintų, jog programa SpeechKit 1.4.5 turėtų būti pratestuota iki minėto laikotarpio, kadangi būtent tuomet ir pasirodo naujoji Apple operacinė sistema.

Priminsime, kad tą pačią dieną turėtų būti anonsuoti išmanieji telefonai iPhone 5S ir „biudžetinis“ iPhone 5C. Tiesa, kai kuriems ekspertams įtarimų sukėlė keletas detalių. Kaip taisyklė, kartu su Apple naujaisiais mobiliais produktais pristatoma taip vadinama GM (Golden Master) operacinės sistemos versija, t.y. galutinė. Niuance laiške minima iOS 7 GA (General Availability, viešai prieinama) versija.

Tiesa, po kurio laiko kompanija Niuance iš savo serverių pašalino minėtą el. laišką, o tai gali būti dar vienu patvirtinimu, kad buvo paviešinta svarbi informacija, kurios neturėjo pamatyti pašalinės akys.

redesign_ios7_big

Bet kokiu atveju, oficialaus patvirtinimo iš kompanijos Apple pusės dėl iOS 7 pasirodymo datos dar nebuvo. Aišku, niekas nenustebtų, kad su naujos kartos iPhone debiutuotų ir mobili operacinė sistema. Juo labiau, kad paskutiniu metu Apple akcentuoja ne „geležį“, bet programinę įrangą (turinį), kuri dažniausiai ir tampa pagrindiniu kompanijos koziriu, kovoje prieš konkurentus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos