Kingston sumažino operatyvios atminties modulių kainas


Kompanija Kingston Technology nusprendė sumažinti savos gamybos operatyvios atminties kainas, kadangi paklausa ėmė mažėti, tvirtina puslapis DigiTimes, remdamasis informuotais šaltiniais. Kadangi asmeninių kompiuterių rinkoje visą II ketvirtį paklausa buvo labai vangi, DRAM atminties poreikis taip pat sumenko, taigi vienas iš operatyvios atminties rinkos lyderių ėmėsi atitinkamų veiksmų.

Visai neseniai 2 GB ir 4 GB talpos mikroschemų kontraktinės kainos sumažėjo iki atitinkamai $1,5 ir $3. Korėjiečių kompanija SK Hynix sumažino savo produkcijos kainą dar šių metų II ketvirčio pradžioje. Kingston palaikė šią tendenciją ir kainas sumažino rugpjūčio mėnesį. Be pastarosios kompanijos kainų mažimo ėmėsi ir dar du stambūs žaidėjai, taigi galima prognozuoti, kad visuotinis operatyvios atminties pigimas neišvengiamas. Ekspertų teigimu, jei bent vienas didelis žaidėjas per smarkiai nuleis kainas, industrijos gali laukti „domino efektas“, aišku, vartotojams tai bus tik į naudą.

kingston-hyperx-ddr3

Priminsime, kad 2013 metų I pusėje operatyvios atminties modulių kainos buvo stabilios, o kai kur netgi demonstravo augimą. Antra vertus, tai ilgai tęstis negalėjo, kadangi asmeninių kompiuterių rinka traukiasi, tuo tarpu lėtėjimo požymius demonstruoja ir planšetinių kompiuterių segmentas, kuris iki tol gana sparčiai kilo į virštų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos