Kwikset Kevo: durų spyna su Bluetooth


Jau nuo vakar galima rezervuoti prietaisą, kuris naudoja Bluetooth 4.0 LE (Low Energy) standarto privalumus. Aksesuarą Kevo gamina kompanija Kwikset, o jo dėka, jei tik bus noro, bus galima apskritai pamiršti apie raktus.

Kwikset Kevo 01

Iš esmės, Kevo yra durų spyna su integruota aparatine įranga, galinčia pašviesti trimis skirtingomis spalvomis. Jis veikia trijų AA baterijų dėka. Komplekte taip pat galima rasti kelis paprastus raktus, du elektroninius raktus (išmaniajam telefonui ir pakabukui).

Išmaniųjų telefonų atveju daugiausia dėmesio skirta Apple įrenginiams: iPhone 4S ir iPhone 5, iPod Touch 5, planšetiniams kompiuteriams iPad 3, iPad 4 ir iPad Mini. Kiek vėliau bus išleistos Android ir BlackBerry aplikacijos, nors Windows Phone, reikia suprasti, kol kas bus užmirštas. Kūrėjų teigimu, baterijų užteks vieneriems metams.

Kwikset Kevo 02

Per aplikaciją bus galima aktyvuoti ar išjungti komplekte esančius raktus, patikrinti, koks raktas ir kokiu laiku atidarė duris ar jas užrakino. Kai mobilus įrenginys yra šalia durų, galima apskritai nesinaudoti raktais ar telefonu, o tiesiog pabelsti į spyną (aišku, nebūtinai pirštais).

Visos įrangos kaina sudaro $219 (~ 580 lt be mokesčių), tuo tarpu prekybos pradžia turėtų prasidėti šių metų rugsėjo mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos