Planšetinis kompiuteris LG G Pad bus pristatytas rugsėjį


Praėjusią savaitę tapo žinoma, kad kompanijos LG planuose numatyta vietos keliems įvairaus pobūdžio įrenginiams. Tarp jų atsirado vietos ir planšetiniam kompiuteriui, kuris publikai bus pristatytas kaip G Pad. Naujų spalvų į pasirodysiantį LG planšetinį kompiuterį įnešė puslapis Phone Arena, kuris publikavo tam tikras technines specifikacijas.

LG-Optimus-Pad-640

Teigiama, kad planšetinis kompiuteris gaus 8,3‘ įstrižainės 1920 x 1200 taškų raiškos ekraną, tačiau vietoj galingiausio šiuo metu Qualcomm procesoriaus Snapdragon 800 jis gaus viena klase žemesnį modelį – Snapdragon 600, kuris turi taip pat keturis branduolius. Galima spėti, kad šis procesorius reikalingas tam, jog būtų pasiektas optimalus produktyvumo lygio ir kainos santykis, taigi bus orientuojamasi į vidutinį vartotojų segmentą.

Taip pat pranešama, kad LG G Pad premjera įvyks parodoje IFA 2013 (Berlynas, Vokietija), kuri prasidės rugsėjo mėnesio pradžioje. Tai reiškia, kad prekyboje planšetinis kompiuteris turėtų pasirodyti šių metų IV ketvirčio pradžioje, o orientacinė kaina bus $200-300 diapazone. Jei ši prognozė pasitvirtins, turėsime labai patrauklų variantą, kuris galės sudaryti konkurenciją populiariesiems Google Nexus 7 arba Amazon Kindle Fire HD.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos