LG parodė telefonams skirtą 5.5“ ekraną su 2560 х 1440 raiška


Panašu, kad vis dar populiarėjantys išmanieji telefonai susuka gamintojams galvas iki tokio lygio, kad jie jau nebegalvoja apie vienokių arba kitokių inovacijų diegimą.

Pavyzdžiui, kompanija LG ryžtingai didina taškų tankį išmaniesiems telefonams skirtuose ekranuose. Šį kartą partneriams pasiūlyta pirmoji pasaulyje LTPS matrica su 5,5“ įstrižaine, palaikančia 2560 х 1440 taškų raišką. Gamintojas tokį ekraną vadina „Quad HD“. Šiuo atveju turime 538 ppi rodiklį.

lg_4k_smartphone_lcd

Gamintojas tvirtina, jog panaši raiška ne tik leis padidinti vaizdo ekrane ryškumą ir detalumą, tačiau suteiks galimybę peržiūrėti „Blu-Ray lygio“ vaizdinę medžiagą išmaniojo telefono ekrane, o taip pat leis peržiūrėti stacionarias Interneto puslapių versijas be iškraipymų.

Anonsuoto LTPS ekrano storis neviršija 1,21 mm, rėmelio plotis – 1,2 mm. Tai leidžia šį ekraną vadinti ploniausiu pasaulyje ekranu su siauriausiu rėmeliu. Ekrano maksimalus ryškumas sudaro 430 cd/m2. Už tai reikėtų dėkoti LTPS technologijai. Kada prekyboje pasirodys išmanieji telefonai su tokiais ekranais, gamintojas nepatikslino.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos