LG ruošia planšetę, planšetofoną, padfoną ir laikrodį


Tradiciškai kompanijos Samsung ir LG elektronikos rinkoje juda lygiagrečia trajektorija. Tačiau per paskutinius keletą metų LG pradeda po truputį atsilikti. Pavyzdžiui, kompanija beveik neplėtoja planšetinių kompiuterių asortimento, visas pastangas sukoncentravusi į išmaniųjų telefonų plėtrą. Panašus kursas greitu metu turėtų būti pakoreguotas.

lg-optimus-vu-6

LG ketina rimtai atsinaujinti – bus ir telefonų, ir planšetinių kompiuterių…

Iki 2013 metų pabaigos turėtų pasirodyti LG planšetinis kompiuteris. Tai patvirtina atitinkamų dokumentų pasirodymas FCC duomenų bazėje. Kalbama apie modelius LG-V500 ir LG-V507L. Kadangi FCC atsakinga tik už bevielio ryšio suderinamumą, nieko daugiau, išskyrus apie WiFi 802.11 a/b/g/n ir Bluetooth 4.0 LE, sužinoti nepavyko.

Anot gandų. LG planšetinis kompiuteris gali būti apginkluotas 9,8“ įstrižainės ekranu, o jo platformos pagrindą sudarys  tas pats procesorius, kaip ir flagmano LG G2 atveju – Qualcomm procesorius Snapdragon 800. Jei kompanija bus nuosekli, galbūt pamatysime kažką panašaus į LG G Pad.

Iš kitų naujovių gali pasirodyti arba planšetofonas, arba padfonas su 6“ įstrižainės ekranu. Vis tik tai jau planai 2014 metams. Taip pat kompanijos LG arsenale gali pasirodyti išmanusis telefonas su Windows Phone arba Firefox OS. Galiausiai kitąmet galime išvysti iš LG „išmanųjį“ laikrodį. Prieš trejus metus LG pabandė laimę šiame segmente, tačiau vartotojai šios idėjos nepalaikė. Šiandien akiniai ir laikrodžiai – vėl madinga tema. O jei vieną ir kitą išleis „kultinė Apple“ – nuo akiniuotų laikrodžių nešiotojų neatsiginsime.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos