Kompanija Logitech pristatė žaidėjams skirtą pelę G602


Mūsų šalyje puikiai pažįstama kompanija Logitech pristatė naują bevielę pelę G602, kuri visų pirma skirta žaidimų gerbėjams. Naujasis produktas visų pirma išsiskiria savo mygtukų gausa kairėje pusėje. Gamintojo teigimu, mygtukų yra vienuolika, visi jie yra programuojami – tam skirta speciali Logitech programinė įranga.

logitech-g602-gaming-mouse-01

Logitech G602 pagrindą sudaro sensorius, sukurtas „Delta Zero“ technologijos pagrindu. Pastaroji skirti pozicionavimo tikslumui padidinti. Deja, gamintojas kol kas nutyli, kokia yra sensoriaus raiška, tuo tarpu neoficialūs šaltiniai taip pat nėra dėl to tikri – vieni mini 4000 dpi, kiti – 2500 dpi. Gamintojas tikina, kad G602 mygtukai sugeba atlaikyti iki 20 mln. paspaudimų.

Darbui su šia pele bus reikalingi keli AA tipo maitinimo elementai. Kompanija žada, kad autonominio darbo laikas sudarys nuo 250 iki 1400 valandų, priklausomai nuo pasirinkto režimo. Pelės G602 kaina sudaro $80 (~ 210 lt).

logitech-g602-gaming-mouse-02

Kartu su pele prekyboje pasirodys du specialūs kilimėliai: G440 Hard ($30) ir G240 Cloth ($20). Pirmasis jų skirtas tiems atvejams, kaip dpi rodiklis yra aušktas, tuo tarpu antrasis – kaip dpi yra žemas. Tiesa, šiuo atveju gamintojas galėjo labiau pasistengti ir išleisti universalų kilimėli su skirtingais paviršiais skirtingose kilimėlio pusėse.

2 komentarai (-ų)

  1. Varnėnas parašė:

    Kodėl Faceit vis dar neatidarė savo elektroninės parduotuvės?


Kitos kategorijos naujienos