Atnaujintus MacBook Pro su Intel Haswell procesoriais pamatysime rugsėjį


Šių metų vasaros pradžioje kompanija Apple anonsavo naujos kartos nešiojamus kompiuterius MacBook Air, kurie gavo Intel Haswell procesorius. Po maždaug trijų mėnesių ateis eilė atsinaujinti ir brangesnius MacBook Pro modelius. Tikimasi, kad jų pasirodymo prekyboje pradžia taps rugsėjo mėnuo, praneša puslapis VR-Zone.

apple-macbook-pro-13-inch-unibody

Kaip jau buvo galima tikėtis, nauji procesoriai neleis mėgautis itin smarkiai padidėjusiu produktyvumo lygiu, tačiau kaip ir Air serijos atveju, MacBook Pro galės pasigirti gana smarkiai padidėjusiu baterijos darbo laiku. Tai vaizdžiai pademonstravo ir MacBook Air. Kompanijos Apple teigimu, 13,3“ ekraną turinčio MacBook Pro akumuliatorius galės veikti iki 12 valandų.

Remiantis Taivano komponentų gamintojais, atitinkami Apple nešiojami kompiuteriai jau yra serijinės gamybos stadijoje. Ankstesni gandai teigė, jog debiuto prekyboje sulauksime šių metų spalio mėnesį, tačiau panašu, kad Apple galėjo paspartinti šį procesą, kadangi ilgesnis laukimas neigiamai įtakotų pardavimus.

Kaip jau žinome, rugsėjo 10 d. kompanija Apple ruošia renginį, kuriame tikimasi sulaukti išmaniųjų telefonų iPhone 5S ir „biudžetinio“ iPhone 5C anonso. Tikėtina, kad kartu galėtų debiutuoti atnaujintas MacBook Pro su Intel Haswell procesoriais, o taip pat atnaujinti All-in-One tipo kompiuteriai iMac.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos