Metro: Last Light versija, skirta Mac OS X, pasirodys rugsėjį, Linux – kiek vėliau


Kompanija Deep Silver ir studija 4A Games pranešė, kad žaidimo Metro: Last Light versiją, skirtą Mac OS X, išleis rugsėjo 10 d. Žaidimas bus prieinamas ne tik Steam, tačiau ir el. parduotuvėje App Store. Projekto versija, skirta Linux operacinei sistemai, vis dar kuriama, tačiau jos debiutas įvyks 2013 metais.

Minėtų platformų savininkai Metro: Last Light gaus kartu pirmuoju iš numatytų keturių papildymų (DLC). Visiems norintiems bus prieinamas ir „Last Light Season Pass“ – abonementas, kurį bus galima įsigyti iš karto, kai tik debiutuos šioms platformoms skirta versija.

Tie, kurie jau yra įsigiję per Steam šį žaidimą, antra kartą mokėti pinigų nereikės – kopija, skirta Mac OS X arba Linux, bus pridėta prie žaidimų bibliotekos iš karto, kai tik pasirodys.

Priminsime, kad daug iškentėjęs žaidimas Metro: Last Light debiutavo šių metų gegužės 17 d. Beje, prieš porą dienų kompanijos Deep Slver pareiškė, kad ši žaidimų serija nebus vienintelė, planuojamos ir kitos dalys, o tai gera žinia visiems šios serijos gerbėjams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos