Microsoft Office 365 nuo šiol prieinamas ir Android


Korporacija Microsoft supranta, kad jos mobili platforma šiuo metu negali konkuruoti su rinkos lyderiais, taigi po truputį pradeda adaptuoti savo produktus Apple ir Google operacinėms sistemoms iOS ir Android. Ir tai susiję ne tik su žaidimais.

Visai neseniai buvo išleista aplikacija MS Office 365, skirta iPhone savininkams, tuo tarpu dabar ji tapo prieinama ir Android išmaniųjų telefonų turėtojams. Nors pati aplikacija yra nemokama, tačiau norint ja naudotis, reikalinga Office 365 prenumerata.  Šiuo atveju bus galima pasinaudoti mobiliomis Word, Excel ir PowerPoint versijomis.

mobile-excel mobile-word

Iš karto reikia įspėti, kad planšetiniuose kompiuteriuose šios aplikacijos neveiks, ir tai kiek keista – prie planšetinių kompiuterių galima prijungti klaviatūrą, o turint prieš akis ir žymiai didesnį ekraną, nei išmanieji telefonai, dirbti būtų daug patogiau.

Aišku, Microsoft politiką taip pat galima suprasti: korporacija priversta visais įmanomais būdais populiarinti savo (ir partnerių) Windows 8 planšetinius kompiuterius, juo labiau, kad situacija su Surface išlieka, švelniai tariant, tragiška.

Kaip ten bebūtų, Office 365 prenumerata, išmanusis telefonas su Android (versija 4.0 arba naujesnė), dokumentų saugojimas „debesų“ talpykloje SkyDrive – štai jums papildoma galimybė dirbti pilnavertį darbą už savo biuro ribų. Smulkmena, tačiau maloni.

  • Atsisiųsti Office Mobile for Office 365 iš Google Play: nuoroda (27 MB)

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos