Moto X bus skirtas tik Amerikai, kitiems – pigesnė modelio versija


Daugybės nutekintos informacijos dėka apie išmanųjį telefoną Motorola Moto X praktiškai viskas tapo žinoma dar iki oficialaus anonso. Mobilus įrenginys anonsuotas, smulkmenos taip pat žinomos. Iš pradžių buvo paviešinta tik Moto X kaina su sutartimi, o kodėl taip buvo padaryta, paaiškėjo visai neseniai. Kaina be sutarties daugelį nuvylė – ji yra aukštesnė, nei tikėtasi, juolab kad ir techninės specifikacijos nėra ypač aukšto lygio.

motorola-moto-x-wood

Antra vertus, ypatingai dėl to nerimauti ne JAV, Kanados ir Lotynų Amerikos gyventojai neturėtų. Motorola Mobility generalinio direktoriaus Dennis Woodside teigimu, kompanija supranta, jog būtina išleisti pigesnių modelių, kurie būtų populiarūs besivystančiose šalyse.

Duodamas interviu portalo CNet žurnalistams, Motorola Mobility vadovas patvirtino, jog pigesnė Moto X versija jau yra kuriama, tuo tarpu įdomu tai, jog biudžetinis išmanusis telefonas taip pat priklausys Moto X serijai. Ar tai reiškia, kad ir nebrangaus modelio išorinį dizainą bus galima modifikuoti pagal savo skonį, nepatikslinta.

Mes norime, kad visi turėtų prieigą prie nebrangaus išmaniojo telefono“ – pareiškė Dennis Woodside. „Moto X prekiniam ženklui mes dabar skiriame daugiausia dėmesio. Per artimiausius mėnesius jūs pamatysime naujų produktų.“ Ar naujokas sugebės konkuruoti su visa galybe Android išmaniųjų telefonų (tame tarpe ir Google išleistu Nexus 4), pamatysime per artimiausius kelis mėnesius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos