Gandai: Motorola išleis Nexus 5 jau šių metų IV ketvirtyje


Kompanija Motorola prieš kelias savaites pažadėjo pristatyti keletą išmaniųjų telefonų su prekiniu ženklu Moto X, tačiau visu tuo ji neapsiribos. Jei tikėti naujais gandais, kuriuos paviešino vienas iš puslapio AndroidAndMe įkūrėjų Taylor Wimberly, amerikiečių kompanija išleis naujos kartos Nexus išmanųjį telefoną, o tai įvyks 2013 metų IV ketvirtyje.

nexus-5-concept

Dabartinis išmaniojo telefono Nexus 4 modelis buvo sukurtas Google inžinierių, bendradarbiaujant su kompanija LG. Mobilus įrenginys debiutavo 2012 metų spalio mėnesį. Priminsime, kad Nexus 4 turi 4,7“ įstrižainės ekraną, keturių branduolių 1,5 GHz dažniu veikiantį procesorių Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 8 GB arba 16 GB talpos duomenų kaupiklį.

Kol kas nėra tiksliai aišku, ar kalbama būtent apie Nexus 5, kadangi anksčiau pasirodžiusi informacija teigia, kad Google ir toliau bendradarbiaus su LG, o šios naujasis flagmanas LG G2 ir taps būsimu Nexus 5. Išmanusis telefonas gaus 5.2“ įstrižainės Full HD ekraną, keturių branduolių Snapdragon 800 procesorių, 3 GB operatyvios atminties ir LTE Advanced (LTE-A) standarto palaikymą.

Tiesa, Google jau ne pirmą kartą keičia firminių Nexus telefonų gamintoją. Praeityje juos gamino kompanijos HTC ir Samsung, o prioriteto atidavimas savo dukterinei kompanijai atrodo gana motyvuotas sprendimas.

3 komentarai (-ų)

 1. gunman parašė:

  cia kazkokia klaida „…nexus 7 turi 4.7 istrizaine“

 2. asdasd parašė:

  Cia tik spekuliacijos nevykeliai jus. Lietuviskose portaluose tokias naujienas skaityt tai juokas ima

 3. Tadas parašė:

  1. Gamintojas bus LG kuris išleido panašių specifikacijų G2 modelį
  2. Patikimiausias šaltinis rodo kad jis išeis po rugsėjo
  3.Jūs geriau apsiskaitykit ir ne viename žiniatinklyje, nesamones rašot 😉


Kitos kategorijos naujienos