MSI anonsavo vaizdo plokštę GeForce GTX 780 Lightning


Nors kompanija MSI buvo užsiminusi anksčiau, kad vaizdo plokštė GeForce GTX 780 Lightning bus pristatyta rugpjūčio pradžioje, tačiau premjera įvyko tik dabar. Ne vienu gandu apaugęs grafinis adapteris su išgirtąja TriFrozr aušinimo sistema – jau nebe paslaptis.

MSI GTX 780 Lightning 01

TriFrozr aušinimo sistemos pagrindą sudaro radiatorius su variniu pagrindu bei nikeliu padengtu paviršiumi, kuris kontaktuoja su grafiniu procesoriumi GK110. Aušinimo sistemą sudaro 7 termo vamzdeliai, ant kurių „užmautos“ aliuminio plokštelės.

Visą konstrukciją apipučią 3 ventiliatoriai, jie yra valdomai kelių kontrolerių: vienas atsižvelgia į grafinio procesoriaus temperatūrą ir valdo du kraštinius ventiliatorius, tuo tarpu kitas kontroleris valdo vidurinį ventiliatorių ir stebi maitinimo posistemės temperatūras.

MSI GTX 780 Lightning 02

Nugarinėje ir priekinėje pusėse yra konstrukciją sustiprinančios plokštelės, taip pat sumontuotas ir dekoratyvinis apvalkalas su užrašu „Lightning“. Pastarasis gali keisti spalvą, priklausomai nuo vaizdo plokštės apkrovimo lygio.

MSI GeForce GTX 780 Lightning taip pat turi hibridinę maitinimo posistemę. Vienas iš kontrolerių atsakingas už PLL modulio energijos suvartojimo lygį (ta pusė, kurią maitina PCI Express sąsaja), o kitas kontroleris užtikrina GPU ir atminties maitinimą (maitinimas gaunamas iš dviejų 8-pin lizdų).

MSI GTX 780 Lightning 03

Vaizdo plokštė turi net tris BIOS mikroschemas, į vieną įrašyti gamykliniai nustatymai (TDP apribotas 250 W, stipris – 240 A, GPU suvartojimas – 200 W), antroje – nustatymai, kurie gali praversti ekstremalaus aušinimo atveju (TDP limito nėra), o trečia mikroschema – rezervinė. Ką gali naujoji vaizdo plokštė, galima matyti kolegų iš PC Perspective apžvalgoje.

MSI GeForce GTX 780 Lightning jau siūloma amerikietiškose el. parduotuvėse, jos kaina čia sudaro apie $750 (~ 1950 lt be mokesčių). Tai yra maždaug 260 lt daugiau nei galima įsigyti etaloninę GeForce GTX 780.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos