Nauja informacija apie Nokia planšetinį kompiuterį Sirius


Šiuo metu žinomos ne tik daugumą Nokia planšetinio kompiuterio techninių specifikacijų, tačiau ir debiuto data, kuri numatyta rugsėjo mėnesio pabaigoje. Kartu kai kurie šaltiniai netgi buvo publikavę naujojo mobilaus įrenginio nuotrauką. Antra vertus, atsiranda papildomos informacijos apie būsimą Windows RT savininką. Su eiline naujų duomenų porcija pasižymėjo puslapis The Verge, kuris praneša, kad šiuo metu Nokia planšetė žinoma kodiniu pavadinimu Sirius.

Nokia_Lumia_Express_Windows8_tablet

Teigiama, kad Nokia planšetė gaus 10,1“ įstrižainės 1920 x 1080 taškų raiškos ekraną, multi-touch technologijos, galinčios atpažinti iki penkių prisilietimų vienu metu, palaikymą. Visa tai papildys kelios kameros: nugarinėje dalyje atsirasianti 6 megapikselių, tuo tarpu priekyje – 2 megapikselių.

Planšetinio kompiuterio „širdimi“ taps 4 branduolių procesorius Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB operatyvios atminties. 32 GB talpos duomenų kaupiklis galės būti papildytas microSD kortele. Numatyta vieta ir 4G LTE modemui, jau nekalbant apie įprastą bevielio ryšio Wi-Fi 802.11n adapterį. Prie išorinių įrenginių Nokia planšetė galės būti prijungta per micro-HDMI bei micro-USB 3.0 lizdus.

Teigiama, kad Nokia Sirius bus gana lengva ir plona. Baterijos darbo laikas bus ne mažesnis nei 10 valandų. šį rodiklį bus galima padidinti, įsigyjant prijungiamą klaviatūrą, kuri taip pat turės savo akumuliatorių. O štai kaina vargu, ar labai nudžiugins būsimus Nokia planšetinio kompiuterio savininkus, kadangi gamintojas stengsis orientuotis į Apple iPad. Ar tik Nokia planšetė netaps dar vienu pasmerktu žlugti Windows RT gaminiu? Juk Microsoft Surface RT pavyzdys akivaizdžiai parodė, kad didelė kaina ir neišvystyta ekosistema – garantuotas produkto nesėkmės receptas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos