Naujos kartos Amazon Kindle Fire HD gaus Snapdragon 800


Liepos mėnesio pradžioje informuoti šaltiniai pranešė tam tikras naujos kartos Amazon planšetinių kompiuterių Kindle Fire specifikacijas. Įdomiausiu sprendimu turėtų tapti modelis Kindle Fire HD su 8,9“ įstrižainės ekranu – jo raiška sudarys 2560 х 1600 taškų.

amazon_kindle_fire_2nd_gen

Šį kartą puslapis BGR papasakojo apie kitas Amazon naujienų charakteristikas. Teigiama, jog 7“ ir 8,9“ turintys Kindle Fire modeliai gaus Qualcomm keturių branduolių procesorių Snapdragon 800 ir 2 GB operatyvios atminties. 7“ modelis turės modifikacijas su 16 GB, 32 GB ir 64 GB kaupikliais. Tikėtina, kad ir kiti modeliai turės analogiškas specifikacijas.

Visi Amazon planšetiniai kompiuteriai turės nežinomos raiškos kameras, tuo tarpu galingiausias modelis nugarinėje dalyje turės 8 MP raiškos kamerą. 7“ modelio svoris sudarys 390 gramų, tuo tarpu 8,9“ modelio – 570 gramų. Rėmeliai aplink ekraną taip pat bus sumažinti.

Tikėtina, kad naujos kartos planšetinius kompiuterius Amazon pristatys šį rudenį. Spėjama, kad naujokai išlaikys tokias pat patrauklias kainas, kaip ir ankstesni Kindle Fire atstovai, nepaisant gana įspūdingų specifikacijų. Ekspertai jau dabar pranašauja, kad Kindle Fire HD su 7“ ekranu taps idealiu konkurentu antros kartos Google Nexus 7.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos