Naujos kartos Surface planšetės naudos nVidia Tegra procesorius


Ketvirčio rezultatams skirtoje konferencijoje nVidia vadovybė prisipažino, jog dėl kritusių procesorių Tegra pardavimaų iš dalies kalta neįvardinta platforma, kuri nepateisino jos vilčių. Vis tik neužmirškime, kad kompanijos nVidia prezidentas Jen Hsun Huang naudojasi kiekviena patogia proga, kad planšetiniai kompiuteriai Surface RT būtų apginti nuo kritikos, nors akis bado elementarūs faktai ir skaičiai, kurie pagarsino pati Microsoft.

Microsoft-Surface-RT

Štai ir portalui CNet duotame interviu nVidia vadovas patvirtino, jog antros kartos planšetiniai kompiuteriai Microsoft Surface taip pat naudos Tegra procesorius. Reikia pažymėti, kad Microsoft planai numato galimybę išleisti keletą planšečių modifikacijų su Windows RT. Viena iš jų gaus kompanijos Qualcomm procesorių.

Jen Hsun Huang išreiškė viltį, kad antros kartos Surface RT bus sėkmingas produktas. Iš esmės,  dabar kompanijos nVidia suinteresuotumas platformos Windows RT stabilia plėtra tampa aiškus. Belieka tik sužinoti, ar galės Microsoft išvengti klaidų, kurios buvo padarytos su pirmos kartos planšetiniais kompiuteriais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos