Neoficialiai apie planšetofono Galaxy Note III specifikacijas


Serija naujų publikacijų puslapyje SamMobile leidžia daugiau sužinoti apie būsimą planšetofoną Galaxy Note III, kuris turėtų būti pristatytas rugsėjo 4 d., t.y. parodos IFA 2013 (Berlynas, Vokietija) išvakarėse.

Teigiama, kad planšetofonas Galaxy Note III gaus 5,68“ įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD (1920 x 1080) raiška. Gandai teigia, kad bus dar viena modifikacija, kuri gaus Sharp IGZO ekraną, tačiau tai mažai tikėtina – japonai kol kas nesusitvarko su serijine IGZO ekranų gamyba, o prieš Samsung eilėje jau seniai stovi kompanija Apple.

note-iii-dlna-4.3-confirm1

Su procesoriais ir grafiniais adapteriais taip pat gana aišku: tarptautinė versija gaus 1,8 GHz Exynos 5 Octa su ARM big.LITTLE technologijos palaikymu, tuo tarpu JAV ir kai kurioms kitoms šalims skirta versija su LTE palaikymu turės 4 branduolių Qualcomm 800. Pirmuoju atveju grafikos posistemė bus ARM Mali-T628 MP6, antruoju atveju – Adreno 330. Tiesa, kol kas dar negalima tiksliai pasakyti, kad Snapdragon 800 tikrai bus Galaxy Note III, tačiau Samsung lieka nedidelis pasirinkimas – daugumo jo konkurentų savo flagmanams pasirinko būtent šį procesorių.

Versija su 4G LTE palaikymu beveik garantuotai gaus 3 GB LPDDR3 operatyviąją atmintį. Apie tarptautinės versijos RAM kiekį kol kas nutylima. Masine taps 32 GB versija, tuo tarpu 16 GB ir 64 GB modeliai bus tiekiami ribotam rinkų kiekiui.

Iš kitų bendrų specifikacijų – 3200 mAh talpos baterija (nors tikėtasi didesnės), 13 MP raiškos kamera su optine stabilizacija, operacinė sistema Android 4.3 Jelly Bean. Kartu tas pats šaltinis surado vieną iš Samsung patentų, kuris aprašo vieną iš išmaniojo telefono dizaino variantų. Galbūt taip atrodys naujasis Galaxy Note III.

fig1-maybe-gn3

Beje, korėjiečių kompanija sertifikuoja Galaxy Note III, kad šis oficialiai atitiktų standarto DLNA reikalavimus. Trumpai tariant, planšetofonas gali tapti failų saugojimo talpykla, iš kurios būtų galima į kitus įrenginius transliuoti muziką bei vaizdinę medžiagą. Įdiegus talpią microSD atminties kortelę ir prijungus telefoną prie nuolatinio maitinimo šaltinio, gauname neblogą serverį, pasižymintį kukliu energijos suvartojimo lygiu. Gana netikėtas sprendimas, ar ne tiesa?

4 komentarai (-ų)

  1. egle parašė:

    saunus telefonas

  2. Sigitas parašė:

    Kas galite paaiškinti kuri tel. NOTE3 versija bus galingesnė? Tarptautinėje ar JAV rinkose?


Kitos kategorijos naujienos