NFS: Rivals vienoje iš naujos kartos konsolių atrodys geriau, nei kitoje


Lenktynių simuliatorius Need for Speed: Rivals, kaip žinia, pasirodys šių metų rudenį. Jis bus skirtas tiek senos, tiek ir naujos kartos žaidimų konsolėms. Akivaizdu, kad grafika naujos kartos PS4 ir XBOX One atrodys geriau, tačiau netgi tarp šių dviejų konsolių bus skirtumų. Apie tai studijos Ghost Games vykdomasis prodiuseris Marcus Nilsson papasakojo puslapio VideoGamer žurnalistams.

Need-for-Speed-Rivals-Screenshot-7

„Abi naujos kartos konsolės, pasirodo, yra šiek tiek galingesnės, nei mes tikėjomės. Ypatingai viena iš jų, tačiau kuri konkrečiai, aš jums nepasakysiu. XBOX One ir PlayStation 4 – labai galingos sistemos ir tikėtina, kad abi versijos bus labai panašios. Tačiau viena iš jų bus šiek tiek prastesnė, o antroji savo grafikos galimybėmis priartės prie asmeninių kompiuterių.“ Paklaustas, ar antroji (galingesnioji) žaidimų konsolė yra PS4, Marcus Nilsson išvengė tiesaus atsakymo ir tiesiog pakartojo tai, ką pasakė prieš tai.

Tokiu būdu, galima spėti, kad dar iki oficialaus naujos kartos konsolių debiuto studijos išnaudoja visas jų galimybes ir todėl nesiūlo savo projektų identiškų versijų. Jokių žaidimo NFS: Rivals palyginimų naujos kartos konsolėse PS4 ir XBOX One iki jų debiuto nesulauksime, taigi belieka tik spėlioti, kokia konsolė bus galingesnė ir geriau išnaudos būsimo žaidimo grafikos ypatumus.

Kadangi abiejų konsolių aparatinę platformą kūrė ta pati kompanija – AMD, sunku konstatuoti akivaizdų vienos iš jų pranašumą prieš kitą. Antra vertus, Sony PS4 grafinis adapteris naudos GDDR5 atmintį prieš DDR3, esančią XBOX One, taigi japonų konsolę galima laikyti artimesnę PC platformai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos