Nikon pripažino nesėkmę „muilinių“ su keičiamais objektyvais rinkoje


Paskutiniu metu vienu iš aktyviausiai besiplečiančių fototechnikos rinkų buvo galima pripažinti kompaktiškus skaitmeninius fotoaparatus su keičiamais objektyvais. Pavyzdžiui, vienu žymiausiu šio segmento atstovu yra Sony NEX serija. Įdomiausia yra tai, kad vienas didžiausių fotoaparatų rinkos žaidėjų – japonų kompanija Nikon – per savo II ketvirčio ataskaitinę konferenciją pripažino: „muilinių“ su keičiama optika pardavimai Europoje ir JAV yra apgailėtini.

nikon1

Nikon Imaging padalinio vadovas Yasuyuki Okamoto tvirtina, kad šiuose regionuose DSC su keičiamais objektyvais ir tradicinių veidrodinių fotoaparatų (DSLR) santykis visiškai nepasikeitė. O štai Azijoje kompaktiškų fotoaparatų su keičiama optika populiarumas auga gana sparčiai, kadangi vietos moterims labai patinka nedideli šių sprendimų matmenys. Veidrodinių fotoaparatų rinkoje Nikon ir toliau yra lyderė, tačiau kaip pasinaudoti šia sėkme mažų fotoaparatų segmente, kompanijos atstovai prisipažino nežinantys.

Kadangi sistemos Nikon 1 plėtra patyrė nesėkmę, gamintojas ketina savo finansines prognozes šiems metams (natūralu, kad finansiniai rodikliai bus sumažinti), o kartu planuoja atlikti tam tikrus pakeitimus savo produkcijos asortimente. Tikėtina, kad išsivysčiusios rinkos Nikon kompaktiškų fotoaparatų su keičiama optika gali ir nebeatrasti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos