Nokia planšetinis kompiuteris turės procesorių Snapdragon 800


Ne taip seniai viešumoje buvo pasirodžiusios nuotraukos, kuriose buvo matyti Nokia planšetinio kompiuterio prototipas su Windows RT ir procesoriumi nVidia Tegra 3. Vėliau pasirodė žinios, kad Nokia „uždėjo riebų kryžių“ ant Windows RT, o būsimas planšetinis kompiuteris debiutuos su Windows 8. Vis tik eilė naujų publikacijų mus vėl grąžina prie šios temos.

nokia_september_26-27

Puslapis Windows Phone Central praneša, jog Nokia pradėjo registruoti neįvardinto renginio dalyvius. Renginys įvyks Niujorke (JAV) rugsėjo 26-27 dienomis. Negalima atmesti tikimybės, jog čia bus anonsuotas Nokia planšetinis kompiuteris.

Savo ruožtu, testo GFXBench duomenų bazėje buvo aptikta Nokia planšetė su kodiniu pavadinimu RX-114. Aparatinės platformos pagrindą sudaro 4 branduolių procesorius Qualcomm Snapdragon 800 su grafikos posisteme Adreno 330. Kai kuriais duomenimis, naujos kartos Microsoft Surface taip pat naudos Snapdragon 800, taigi abiejų partnerių produktai gali tapti konkurentais.

nokia_tablet_gfxbench

Mano, kad Nokia planšetinis kompiuteris gaus 11“ įstrižainės Full HD raiškos (1920 x 1080) ekraną. Pastarasis parametras duomenų bazėje atvaizduojamas su tam tikrais niuansais, nors dabartinis Surface taip pat kenčia nuo tos pačios problemos (jei kalbėtume būtent apie GFXBench. Anoniminiai šaltiniai teigia, kad Nokia planšetė turės suapvalintus kampus, taip pat ryškiaspalvius korpusus. Iki rugsėjo liko dar daug laiko, taigi iki tol galime pamatyti ne vieną nutekintą šio mobilaus įrenginio nuotrauką.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos