Nuotaikingos išmaniojo telefono Oppo N1 reklaminės nuotraukos


Kinų kompanija Oppo ruošia naują išmanųjį telefoną – flagmaną, apie kuri informacija pirmą kartą pasirodė šio mėnesio pradžioje. Naujokas vadinsis Oppo N1, jis visų pirma bus skirtas mėgstantiems dažnai ir daug fotografuoti. Kompanijos atstovai šį kartą puslapyje Weibo publikavo šiek tiek daugiau informacijos apie būsimą naujoką, kartu pateikė gana nuotaikingas fotografijas.

oppo-n1-ad-03 oppo-n1-ad-04

Iš fotografijų matyti, kad išmanusis telefonas turės sensorinę sąsają ne tik priekyje, tačiau ir nugarinėje dalyje. Gamintojo teigimu, tai leis patogiai dirbti su išmaniuoju telefonu viena ranka, kai kita gali atlikti kitus veiksmus, dalis kurių ir pavaizduota žemiau pateiktose vaizduose.

Kol kas gamintojas neatskleidžia detalių Oppo N1 techninių specifikacijų. Žinoma tik tiek, kad išmanusis telefonas turėtų debiutuoti rugsėjo 23 d. Kokia bus rekomenduojama kaina, kol kas pasakyti sunku, nežinant šio modelio techninių specifikacijų ir pozicionavimo tarp konkurentų.

oppo-n1-ad-01 oppo-n1-ad-02

Tiesa, jei vienas iš paveiksliukų atvaizduoja serijinį telefono modelį, Nokia Lumia 1020 kol kas baimintis nėra ko – Oppo N1 sensorius bus daug mažesnis, nors kitų šaltinių pateikiamos nuotraukos rodo, kad turėsime kažką panašaus į Nokia flagmaną.

oppo-n1-back-lens

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos