Nutekinta Nokia planšetofono Lumia 1520 „gyva“ fotografija


Anot gandų, kompanija Nokia rugsėjo 26 d. Niujorke (JAV) turėtų pristatyti du naujus mobilius įrenginius – 10“ ekraną turėsiantį planšetinį kompiuterį su Windows RT, o taip pat planšetofoną Nokia Lumia 1520. Apie planšetinį kompiuterį rašėme visai neseniai, tuo tarpu „gyva“ Lumia 1520 fotografija pasirodė visai neseniai.

nokia-lumia-1520-photo-leaked

Išmanusis telefonas, kuris žinomas kodiniu pavadinimu Nokia Bandit, turės 6“ įstrižainės ekraną su Full HD (1920 x 1080) raiška. Bus panaudotas Lumia serijai būdingas plastikinis korpusas. Iš ypatumų galima paminėti 20 megapikselių raiškos PureView kamerą, taip pat 4 branduolių Qualcomm Snapdragon procesorių. Operacinė sistema – Windows Phone 8 GDR3.

Nokia noras sukurti savo firminį planšetofoną tapo akivaizdus 2013 metų sausio mėnesį, kai Internete pasirodė fotografija, kurioje užfiksuotas labai didelių matmenų priekinės ekrano dalies fragmentas. Ant jo buvo aiškiai matomas Nokia logotipas. Be to, sensoriniams reikalingos nišos taip pat kalbėjo apie tai, kad tai bus dar vienas suomių gamintojo Windows Phone atstovas.

Tikimasi, kad prekyboje Nokia Lumia 1520 pasirodys 2013 metų lapkričio mėnesį. Apie kainą kol kas galima tik spėlioti.

3 komentarai (-ų)

  1. sn1k4r parašė:

    Va cia tai plyta 😮 😀

  2. Montis parašė:

    Cia jau visas blokelis kaip ir 😀

  3. Kapitonas Ignas parašė:

    Sveiki mielieji FaceIT skaitytojai. Norejau paklaust ar Lumios turi tikrai tokias geras kameras kaip Microsoft sako.


Kitos kategorijos naujienos