nVidia kalba apie asmeninių kompiuterių rinkos evoliuciją


Kompanijos nVidia vadovas Jen Hsun Huang per II ketvirčio ataskaitai skirtą konferenciją palietė ir asmeninių kompiuterių rinkos evoliucijos temą. Jis paaiškino, kad rinka keičiasi, ir nebrangūs nešiojami kompiuteriai, pavyzdžiui, pakeičiami pigiais planšetiniais kompiuteriais.

nvidia_geforce_gtx_570_sli_3way

nVidia prezidentas įsitikinęs, kad specializuotų kompiuterių pardavimai tik augs. Čia kalbama apie žaidimams skirtas sistemas, taip pat darbo stotis. Planšetės išstumia tradicinius kompiuterius tik ten, kur vartotojas tenkinasi tik bazinėmis naudojimo sferomis: naršymas Internete, el. pašto peržiūra, socialiniai tinklai, vaizdo klipų, filmų žiūrėjimas. Visam tam planšetinio kompiuterio pilnai užtenka.

Asmeninių kompiuterių rinka turi ir kitų pliusų. Žaidimų gerbėjai dabar ruošia savo sistemas naujiems hitams, tokiems kaip rudenį debiutuosiantiems Call of Duty: Ghosts, Grand Theft Auto V, Assassin’s Creed IV ir kitiems projektams.

nVidia vadovo manymu, asmeninių kompiuterių ir Android platformos yra sparčiausiai augančios žaidimų segmente. Jų privalumas – atvirumas, kurio nesuteikia konsolės. Teigiama, kad du trečdalius laiko planšetinių kompiuterių savininkai praleidžia prie žaidimų. Be to, iki 80% pajamų Google Play gauna taip pat iš Android skirtų žaidimų. Visa ši statistika buvo pagarsinta, palaikant savo naująją konsolę Shield.

Kita asmeninių kompiuterių kategorija, kuria remiasi nVidia – tai darbo stotys. Spartintuvų Quadro pardavimai rodo, kad tokie nVidia vadovo žodžiai yra prasmingi – šių sprendimų pardavimai II ketvirtyje užaugo 8,5%, lyginant su I ketvirčiu, o per metus ūgtelėjo 14,3%. Ateityje ši rinka tik didės, kadangi už lango – 3D spausdintuvų amžius, kuris pareikalaus darbo su skaitmeniniais 3D objektų modeliais, o Quadro serija su tuo susidoroja puikiai.

Vienas komentaras

  1. assasiner223 parašė:

    100% agreed


Kitos kategorijos naujienos