nVidia nemažins vaizdo plokščių kainų, kol nepasirodys AMD Hawaii


Šaltiniai iš Taivano, kuriuos cituoja puslapis DigiTimes, tvirtina, kad nukraujavusi nuo pajamų ir pelno mažėjimo nVidia neskuba savo konkurentui AMD skelbti kainų karo to, kol savo akimis nepamatys, ką sugeba vaizdo plokštės su GPU Hawaii.

Gigabyte GeForce GTX 680

Gigabyte GeForce GTX 680 / GeForce GTX 670

Priminsime, kad naujas vaizdo plokštes AMD savo partneriams pradės tiekti 2013 metų spalio mėnesį, tuo tarpu anonso artumą išduoda ir tai, kad po truputį yra mažinamos Radeon HD 7970, Radeon HD 7950 ir flagmano Radeon HD 7990 kainos.

nVidia neskuba imtis atsakomųjų priemonių ir linkusi palaukti patikrintos informacijos apie GPU Hawaii turinčių vaizdo plokščių produktyvumo lygį bei rekomenduojamas kainas.

Nereikėtų taip pat pamiršti, kad AMD Hawaii rizikuoja tapti vos ne vienintele tikra naujiena stacionarių vaizdo plokščių segmente. Visi kiti asortimento „atnaujinimai“ gali būti daug paprastesni – esamų Radeon HD 7700 ir Radeon HD 7800 serijų atstovų kainų sumažinimas, o gal net ir pavadinimų keitimas, kaip tai įvyko OEM segmente. Reikia suprasti, kad nVidia neturi pilnos informacijos, taigi dar nėra smarkiai išgąsdinta, kad iš anksto imtųsi atsakomųjų priemonių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos