NVIDIA Tegra Tab spartos rezultatai teste AnTuTu


Norėdama kaip nors paskatinti procesorių Tegra pardavimus (pastarųjų realizacija per II ketvirtį krito net 71 proc.), kompanija nVidia nusprendė jų pagrindu sukurti planšetinį kompiuterį su firminiu prekiniu ženklu. Naujasis mobilus įrenginys pavadintas Tegra Tab, o visai neseniai pasirodė ir jo pirmosios nuotraukos. Beje, ilgai laukti testų rezultatų taip pat nereikėjo.

Testinio paketo AnTuTu duomenų bazėje pasirodė pirmieji nVidia planšetinio kompiuterio produktyvumo rezultatai. Tegra Tab 7 Premium pavadinimą turinti planšetė surinko 27643 balus. Joje įdiegtas keturių branduolių Tegra 4 procesorius, dirbantis 1,81 GHz taktiniu dažniu,  programinės platformos vaidmenį atlieka operacinė sistema Android 4.2.2 Jelly Bean.

tegra-tab-antutu

Įdomu tai, kad taip pat procesorių Tegra 4 turini mobili konsolė NVIDIA Shield minėtame AnTuTu teste surinko apie 41 000 balų.

Skirtumą tarp nVidia Shield ir planšetinio kompiuterio Tegra Tab 7 Premium galima paaiškinti ne tik procesoriaus mažesniu dažniu, tačiau ir lėtesne atmintimi. Bet kokiu atveju, Tegra Tab rezultatas gana nemažas, tuo tarpu ne per didžiausi spartos rodikliai sufleruoja, kad galime sulaukti ne tik ilgesnio baterijos darbo laiko, tačiau ir gana patrauklios kainos.

Dabar belieka tikėtis, kad nVidia ilgai neatidėlios savo planšetinio kompiuterio anonso, o mes turėsime galimybę gana greitai pamatyti, ko gi iš tikrųjų vertas būsimas Tegra Tab.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos