Oficialiai pristatytas LG Optimus L9 II su 4.7“ ekranu


Kaip ir buvo tikėtasi, išmaniojo telefono LG Optimus L9 II oficialus pristatymas ilgai laukti neprivertė. Kompanija LG Electronics šiandien pristatė savo naują mobilų įrenginį, kuris pakeis rinkoje esantį pirmos kartos Optimus L9, praneša puslapis GSMArena.

Naujasis LG Optimus L9 II, kaip ir jo pirmtakas, turi sensorinį 4,7″ True HD IPS ekraną su 1280 x 720 taškų raiška, dviejų branduolių procesorių, dirbantį 1,4 GHz taktiniu dažniu, 2150 mAh talpos akumuliatorių.

optimus-l9-ii-press-render

Pranešime spaudai nepasakyta nė vieno žodžio apie kameras ir operacinę sistemą. Vis tik remiantis anksčiau paviešintais gandais, LG Optimus L9 II gavo 8 megapikselių pagrindinę kamerą nugarinėje dalyje ir 1,3 megapikselių kamerą priekyje, skirtą vaizdo skambučiams. Operacinės sistemos pagrindą sudaro  Android 4.1.2 Jelly Bean.

Teigiama, kad prekyba išmaniuoju telefonu prasidės šių metų spalio mėnesį. Tikėtina, kad pirmiausia naujokas pasirodys P. Korėjos rinkoje, vėliau pardavimai startuos ir kituose regionuose. LG Optimus L9 II kaina šiuo metu nežinoma, tačiau galima prognozuoti, kad labai smarkiai nuo dabartinio LG Optimus L9 modelio ji nesiskirs.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos