Pajudinti Apple ir Samsung pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje ypač sudėtinga


Kompanijos ABI Research specialistai mano, kad naujiems išmaniųjų telefonų rinkos žaidėjams išstumti iš užimamų pozicijų Apple ir Samsung šiuo metu praktiškai neįmanoma.

Nei kiti Android išmaniųjų telefonų gamintojai, nei juo labiau egzotinių platformų kūrėjai (tame tarp ir Firefox OS) artimiausiu metu nesugebės pakovoti dėl lyderių vietos. Ypač tai galima taikyti korporacijai Samsung, kuri praktiškai užvertė rinkas galybe įvairiausių modifikacijų išmaniaisiais telefonais, kurie skirti tiek biudžetiniam, tiek ir aukščiausiam kainų segmentui.

Žemiau pateiktoje diagramoje galima matyti įvairių kompanijų pasiūlymus skirtingose kainų kategorijose. Korėjiečių elektronikos gigantas yra aiškus lyderis, kuris dvigubai lenkia artimiausius konkurentus. Savo ruožtu, aukščiausiame kainų segmente niekas neprilygsta Apple ir Samsung duetui.

abi-smartphones-quantity-by-price

Išmaniųjų telefonų rinka, apimanti 13 pasaulio regionų, analitikų teigimu, jau yra pasiekusi brandos amžių, ir kovoti su pripažintais lyderiais tampa labai sunku. įsivaizduoti kokią nors trečią jėgą, kuri galėtų kovoti prieš Samsung (Android) ir Apple, labai sudėtinga. Situacija artimiausiu metu vargu, ar pasikeis, nors norinčių lyderiauti yra ne vienas – galima prisiminti kad ir pilną ambicijų Microsoft.

Vienas komentaras

  1. tralius parašė:

    ne tai kai pajegumai didziausi tai ner ko stebetis. maximos su aibe irgi nepalyginsi


Kitos kategorijos naujienos