Planšečių gamintojai siūlo Intel piginti Bay Trail-T procesorius


Visai neseniai tapo žinoma, kad procesoriai Intel Atom (serijos Z3000) bus pristatyti rugsėjo 11 d. Jų specifikacijos gana detaliai aprašytos žemiau pateiktame paveiksliuke, o informaciją apie jų kainą galima gauti iš puslapio DigiTimes publikacijos. Planšetinių kompiuterių gamintojai praneša, kad Bay Trail-T serijos Atom procesorių kainos bus $20 – $30 diapazone.

Rodės, tai yra ne tiek ir daug, turint omenyje egzistuojančių Atom modelių kainas. Vis tik reikia turėti omenyje, kad ARM procesorių gamintojai savo sprendimus siūlo po $15 už vienetą. Planšetinių kompiuterių gamintojai mano, kad Intel reikėtų sumažinti savo procesorių kainą iki to paties lygio, kad būtų galima perlaužti situaciją savo naudai. Bay Trail-T procesorių produktyvumo ir energijos suvartojimo lygiu planšečių gamintojai visiškai patenkinti.

intel-bay-trail-t-specs

Atom (Bay Trail-T) platforma palaikys operacines sistemas Google Android 4.2 Jelly Bean ir Microsoft Windows 8.1. Pirmieji planšetiniai kompiuteriai su Intel Bay Trail-T ir Android turėtų pasirodyti spalio mėnesio pabaigoje, tuo tarpu su Windows 8.1 – nuo lapkričio mėnesio vidurio. Ar kompanija Intel ryšis pradėti kainų karą, mes sužinosime tik rudenį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos