Pressy sugrąžins Android telefonams fizinį mygtuką


Dauguma šiuolaikinių Android išmaniųjų telefonų vis dažniau netenka fizinių mygtukų, kurie dažnai pakeičiami sensoriniais. Žmonėms sunku be jų. Ką gi daryti? Pasirodo, kad bent jau vieną tokį mygtuką vis tik galima grąžinti net ir šiuolaikiniams Android telefonams.

Projektas Pressy, kurio realizacijai kūrėjai renka pinigus puslapyje Kickstarter, jau gavo $133 000, nors pradinis tikslas buvo vos $40 000. Idėja gana paprasta – naudoti standartinį 3,5 mm ausinių lizdą kaip bazę, kurią išnaudos specialiai programuojamas mygtukas.

Kai tik Pressy yra įkištas į lizdą, mygtukas gali atlikti visą eilę funkcijų. Pavyzdžiui, jis gali aktyvuoti kameros aplikaciją, įrašinėti balsą, atidaryti nustatymus, įjungti žibintuvėlį ir daug ką kita.

Kiekvienas veiksmas aprašomas, pasitelkus specialią aplikaciją. Be to, mygtukas gali atlikti įvairias funkcijas, nes sugeba atpažinti dvigubą arba trigubą paspaudimą.

Tie, kas paaukojo $17, galės gauti tiek mygtuką, tiek ir programinę įrangą, tuo tarpu kas kūrėjams davė visus $45, gali tikėtis, kad mygtukas Pressy juos pasieks paauksuotas.

10 komentarai (-ų)

 1. zet parašė:

  cia tik parodo, kad tam tikras fiziniu mygtuku skaicius yra Tikrai Patogu.

 2. assasiner223 parašė:

  nu as laimingas kad senesni androida turiu tai mygtukai like dar 🙂

 3. aure parašė:

  jei jau reikia su mygtukais, imi mobiliaka uz simta litu ir baigtas balius, kam tas androidas tada is viso reikalinga. blogiausiu atveju dar sandeliuke turiu sena bugnini telefona, sukate ratuka ir skambinate. kam reikia, rasykit 🙂

 4. gunman parašė:

  pagrinde cia rodo, kad naudojamas fotikui. Bet jis ir tai veikia kiekviena telefone yra fotografuojantis migtukas. Balso niekas neirasineja beveik. Tai isvada – nereikalingas.

 5. As parašė:

  As noreciau tokio. Pasidaryciau, kad paklikinus iskart fotikinti. Tada nereiketu unlokinti telefono, pasirinkti foto programeles, fotkinti, po to uzlokinti ir isideti i kisene. Tik 17$ kiek brankoka.

 6. Tadas parašė:

  Labai protinga idėja. 🙂

 7. vaidas parašė:

  speju, kad naujas projektas bus ideti moduli su dviem, trim mygtukais 😀 o jei viskas pasiseks, pamatysim vel atgimstancius mygtukinius telefonus 😀 ir sakys, kad afigennas isradimas, nes visi bus paprastus mobiliakus jau seniai pamirse.

 8. asasas parašė:

  nokia 720 toki mygtuka turi. uzrakintas tel, paspaudi palaikai ir isijungia fotikas

 9. Rokas parašė:

  Fainas dalykas. Turbūt visi tą patį sakė apie mažus fotoaparatus, kai jie atėjo į rinką ir lygiai taip pat niekas nestebėjo, kai tuos mažus fotoaparatus tiesiog integravo į mobilųjį telefoną. 😀 Bet – šaunuoliai, tikrai labai funkcionalus daikčiukas.

 10. zet parašė:

  to aure: parodei savo ismone


Kitos kategorijos naujienos